SentinelOne

מרץ 25, 2018

SentinelOne

כל מה שאתה צריך כדי להגן על העסק שלך

SentinelOne -הפלטפורמה היחידה שמגינה מפני כל סוג של התקפה, בכל שלב במחזור החיים.

כיום, לכל בעל עסק או אדם מהיישוב יש יותר נתונים רגישים על כף המאזניים. מתשתיות מורכבות ועד מידע אישי, התוקפים אינם יודעים גבולות, ועולם ללא גבולות רק גורם לנו להיות יותר פגיעים. לכן נוצרה SentinelOne- תוכנת האבטחה המתקדמת המונעת, מזהה, ומסכלת התקפות ממקורות ידועים ובלתי ידועים, בקלות וללא האטת העבודה.

מה לקוחות חושבים עלינו

איך זה עובד

האמת מאחורי תוכנות זדוניות  (malware) –

תוכנות זדוניות (malware) הם תוכנות המפיצות וירוסים המותקנות במחשבים או אתרים ע"י האקרים ללא הסכמתכם. מטרתן היא להפיץ וירוסים, חטיפות מסמכים (ransomware)  איסוף מידע רגיש כמו ססימאות ופרטי מייל ועוד.

כיוון שחשוב מאוד שמערכת ההפעלה תהיה קלה מבחינת צריכת המשאבים שלה, SentinelOne מפעילה סוכן קל משקל שעוקב אחר כל הפעילות ומפעיל עקומת למידה כדי לזהות באופן דינמי את ההתקפות המתקדמות ביותר, כולל תוכנות זדוניות מתוחכמות.  מיד עם גילוי של איום חדש , SentinelOne. עוצרת אותו מידית ופטנט ייחודי מאפשר לה, אם יש צורך, לשחזר את המצב הקודם לפי הצורך.

'ענף' הפשיעה הרווחי ביותר היום: תוכנות הכופר שחוטפות לכם מידע  (malware) –

תוכנות כופר (Ransomware) הפכו לאיום הזדוני הנפוץ ביותר בשנים האחרונות – הן חוטפות מידע אישי או עסקי רגיש, מצפינות אותן ודורשות סכומי עתק שתשיג בחזרה את המידע שהוצפן. בגלל שתחום פשיעה זה כה ריווחי, משתלם להאקרים  לפתח כל הזמן את תוכנות הכופר האלה, כמו למשל שימוש באלגוריתם הצפנה אסימטרי מתקדם, שהופך את שחזור האינפורמציה באמצעים כמו "פיתוח לאחור" לבלתי אפשרי. החדשות הטובות הן, שתוכנת SentinelOne לא מבוססת על חתימות ולכן פשוט לא זקוקה לעידכונים! היא מונעת מהקוד הזדוני לפעול ולהדביק את המחשב שלכם וחוסמת כל דרישת כופר וכל וירוס גם אם הוא חדש בעולם ולא מזוהה ע"י שום מערכת אחרת – ובאופו גורף על כל התחנות ברשת שלך.

מה עושים עם איומים עתידיים ולא מוכרים שצצים מדי יום?

SentinelOne צופה את גל ההתקפות הבא. היא מגלה ומונעת את האיומים החדשים ביותר, עוד לפני שהם מסכנים לך את העסק. בקרת הקבצים החכמה שלנו חוסמת ומתמודדת עם מחזור החיים של האיום כולו ולא מפסיקה להתפתח עוד בטרם שיש להם סיכוי להשפיע על נקודות הקצה שלך.

התקפה מחודשת? למה שזה לא יקרה שוב?

SentinelOne  לא צריך שום ידע מוקדם של התקפה כדי לזהות אותו מחדש זה. הסיבה לכך היא שאנו מיישמים מכונת למידה ו- AI  לתקיפות תוקפים. המערכת מתפתחת תמיד עם הנוף האיום המשתנה, פלטפורמת SentinelOne מוכנה להפסיק סוגי התקפות שעדיין לא קיימות (התקפות יום אפס – Zero day). אז אנשים יכולים לעבוד, לחיות, ולהשתמש בטכנולוגיה ללא איומים ופחדים.

יש הרבה סוגי איומים. כמה תוכנות אבטחה אני צריך?

פלטפורמת SentinelOne מספקת הגנה הרמטית ורחבה נגד מצבים שונים של התקפה. הגנה זו דרושה לך על מנת למנוע, לזהות ולבטל איומים מסוגים שונים ומשחררת מהצורך להשתמש בתוכנה נוספת מלבדה.

צור קשר עוד היום – מנע עוגמת נפש ואיבוד מידע

מה חושבים עלינו הלקוחות שלנו?

"SentinelOne זה בדיוק סוג של פתרון אנטי וירוס שאנחנו כבר מחפשים. עכשיו אני יכולה לישון קצת יותר בלילה, בידיעה שהרשת שלנו בטוחה

חודש התנסות חינם ללא התחייבות עם SentinelOne!

לקבלת ההטבה לחצו כאן:

או מלאו פרטיכם:


מאמרים נוספים


יש לך שאלה שלא מצאת עליה תשובה בין מאמרינו?

המציאות הטכנולוגית של ימינו מחייבת כל ארגון להשתמש במערכות בקרה ואבטחת סייבר.
לרשותם מגוון מאמרי מידע להעשרת הידע שיענו לכם על השאלות החשובות.
לכל מידע נוסף נשמח לתת לכם את היעוץ המתאים.

שאל אותנו