אודות

מגן אופק- החברה המובילה בתחום אבטחת המידע

מגן אופק - מעל 30 שנות ניסיון באבטחת המידע

מגן אופק היא חברת אינטגרציה מובילה בתחום אבטחת מידע בעלת ניסון רב שנים בניהולו של משה(מושיק) אסתרין.

אנו מפיצים, מתקינים ומתחזקים תוכנות אבטחת מידע לארגונים מובילים במגזרים  השונים במשק ולכלל סוגי העסקים מקטן ועד גדול.

שירותי אבטחת המידע של מגן אופק כוללים תכנון ויישום של אבטחת מידע ארגונית, אבטחת שרותי אינטרנט מגוונים, מומחיות בהגנת על תשתיות הקצה, תחנות ושרתים, התקנת עמדות הלבנה, פתרונות אבטחה לשירותי דוא"ל , מניעת זליגה של מידע -DLP וניתוח אירועי חדירה ואיתור הנוזקות – Forensic Analysis

המומחים שלנו במגן אופק בעלי הסמכות בינלאומיות, ידע וניסיון רב שנים באבטחת מידע, עוברים הכשרות מקצועיות על בסיס תקופתי עם ספקי אבטחת מידע השונים כגון:
Mobile Iron, CybeReady ,Proofpoint ,SentinelOne , Palo Alto ,McAfee,        Shavlik Technologies   ואחרים, אנחנו נמצאים בקשר יומיומי עם נציגי החברות בארץ ונהנים משיתוף פעולה ועדכונים שוטפים על בסיס קבוע.

Moshe Esterin

משה (מושיק) אסתרין

מייסד ומבעלי מגן אופק. מכהן כמנכ"ל החברה, מושיק בעל נסיון רב שנים בתחום התשתיות ואבטחת מידע ועבד במהלך השנים בחברות מובילות במשק כגון: תדיראן מערכת, McAfee , כלנית ,נשיונל סמיקונדקטור, וכמנהל רשת בבנק לאומי- בו הוא משמש עד היום יועץ לאבטחת מידע ואחראי מערכת McAfee.

מחויבות למצוינות

אנו מתמחים בהצלת מערכות שקרסו, באיתור תקלות שיש קושי להתמודד איתן, תיקון תקלות חמורות ועוד. לסיפורי הצלחה לחצו כאן

בנוסף, בעת התקנת המוצרים האיכותיים עמם אנו עובדים, אנו מאתרים פעמים רבות תקלות במערכת. מאחר ולחברת "מגן אופק" צוות מיומן ומקצועי, אנו מקפידים על בדיקה מלאה של המערכות איתן אנו עובדים בעת ההתקנה, ומתן פתרונות לבעיות המאותרות.

אנו מייצרים ללקוחות החדשים שלנו פרוטוקולים ברורים של עבודה, המקצרים תהליכים ומסייעים להגיע למלוא הפוטנציאל של המערכות המותקנות. ללקוחות שלנו מועברים נהלי בדיקה יומית ושיטות עבודה מתקדמות, שמיועדות להפחית את רמת התקלות.

בשורה התחתונה, השירות שחברת "מגן אופק" מספקת חוסך כסף וזמן ללקוחות שלנו. אנו יודעים כיצד לנצל את המיטב מהמוצרים והחבילות שאנו מספקים, ולהגיע למלוא הפוטנציאל של המערכות. במקום לרכוש מוצר ש"יושב על המדף", אנו נלמד אתכם כיצד להשתמש באופן מלא בחבילה שרכשתם, בדרך שתביא את התוצאות הטובות ביותר לעסק שלכם.

סיפורי הצלחה