אבטחת מידע

מגן אופק- מחויבים למצוינות

 

חברת "מגן אופק" מנוהלת ע"י מושיק אסתרין, טכנולוג מוביל בישראל, שזכה בשנת 2012 לקבל את פרס טכנולוג מצטיין עולמי של Intel Security/McAfee, במסגרת עבודתו בחברת CALCOM.

כמובילים בתחום אבטחת המידע, אנו מחויבים למצוינות בכל פעולות חברת מגן אופק.

מוצרי האבטחה שאנו עובדים איתם הם הטובים ביותר בתחום, ואנו מחויבים לבצע את ההתקנות והתחזוקה השוטפת ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק.

אנו מתמחים בהצלת מערכות שקרסו, באיתור תקלות שיש קושי להתמודד איתן, תיקון תקלות חמורות ועוד. לסיפורי הצלחה לחצו כאן

בנוסף, בעת התקנת המוצרים האיכותיים עמם אנו עובדים, אנו מאתרים פעמים רבות תקלות במערכת. מאחר ולחברת "מגן אופק" צוות מיומן ומקצועי, אנו מקפידים על בדיקה מלאה של המערכות איתן אנו עובדים בעת ההתקנה, ומתן פתרונות לבעיות המאותרות.

אנו מייצרים ללקוחות החדשים שלנו פרוטוקולים ברורים של עבודה, המקצרים תהליכים ומסייעים להגיע למלוא הפוטנציאל של המערכות המותקנות. ללקוחות שלנו מועברים נהלי בדיקה יומית ושיטות עבודה מתקדמות, שמיועדות להפחית את רמת התקלות.

בשורה התחתונה, השירות שחברת "מגן אופק" מספקת חוסך כסף וזמן ללקוחות שלנו. אנו יודעים כיצד לנצל את המיטב מהמוצרים והחבילות שאנו מספקים, ולהגיע למלוא הפוטנציאל של המערכות. במקום לרכוש מוצר ש"יושב על המדף", אנו נלמד אתכם כיצד להשתמש באופן מלא בחבילה שרכשתם, בדרך שתביא את התוצאות הטובות ביותר לעסק שלכם.

Palo Alto Networks

Next-Generation Security PlatformsNext-Generation...

View more

אנטי וירוס ללא חתימות

שנה שניה בגרטנר במקום ראשון בחזון של אנטי וירוס ללא חתימות כולל...

View more

בלוג מידע

כאן יפורסמו חידושים בתחום אבטחת המידע

View more

גיבוי בענן

אחסון וגיבוי בענן מעניק לעסקים קטנים ובינוניים, לסניפים ולמשרדים...

View more