גיבוי בענן

אחסון וגיבוי בענן מעניק לעסקים קטנים ובינוניים, לסניפים ולמשרדים מרוחקים, נפח גיבוי גמיש ובלתי-מוגבל לפי הצרכים. הגיבוי מעניק יכולת התאוששות מאסון, ופלטפורמה בטוחה לשיתוף קבצים בין משתמשים מרוחקים.

ברוב העסקים, המידע העסקי מאוחסן על פני שרתים ומחשבים נייחים וניידים בכל רחבי הארגון. אובדן מידע (כולו או חלקו) עלול להשבית את העסק ולגרום לאובדן ימי עבודה יקרים בניסיונות שחזור. במקרה הגרוע, האובדן עלול לפגוע בעסק בצורה אנושה, עקב אי-יכולת לשחזר את המידע ופגיעה במוניטין.

פתרון חדשני וגיבוי כפול

הפתרון החדשני של חברת CTERA הישראלית משלב התקני חומרה מקומיים, המספקים גישה מקומית לגיבויים, יכולות אחסון רשת וביצועים מהירים, יחד עם אחסון מרוחק ומאובטח ב"ענן". הפתרון מתאים גם לגיבוי מסמארטפונים ומחשבי טאבלט.

הגיבוי הכפול מאפשר שחזור מיידי ברמה המקומית, והתאוששות מאסון במקרה שהגיבוי המקומי לא ניתן לשחזור, למשל במקרה של שריפה, הצפה, או רעידת אדמה.

ניתן לבחור קבצים ותיקיות המיועדים לגיבוי, תזמון הגיבוי ותכיפותו שיתוף קבצים באופן מאובטח עם משתמשים מרוחקים (למשל קבצים גדולים מדי לאימייל) סנכרון תיקיות בין המחשב האישי לענן

השימוש בפלטפורמת הניהול של CTERA קל ונוח, ופעולות פשוטות יכולות להתבצע ע"י כל משתמש ישירות מתוך מערכת Windows.

כל תכונות המערכת ניתנות לגישה וניהול מרחוק דרך דפדפן רגיל. דו"חות על הצלחת הגיבוי מונפקים באופן אוטומטי. הגיבוי מתבצע מהתקן הרשת ולא מאט את פעולת המשתמשים בזמן פעולתו. הפתרון המקיף מאפשר חסכון משמעותי בעלויות ללא פשרות על ביצועים, עם ניהול ריכוזי ונוח של כל היבטי האחסון והגיבוי.

אבטחה: הפתרון של CTERA משתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובסטנדרטים המקובלים בבנקאות העולמית להצפנת מידע. כל המידע שנשלח לגיבוי בענן עובר הצפנת AES-256, ומוגן ע"י סיסמה אישית.

ללקוחות ענן ציבורי, הנתונים המגובים מאוחסנים במתקן מתקדם בישראל לאחסון ואבטחת מידע. המתקן תת-קרקעי, בשרידות גבוהה, מוגן, מאובטח 24 שעות ביממה וכולל מערכות מתקדמות לניטור, גילוי וכיבוי אש כדי שבכל מצב העסקים יימשכו כרגיל.

Palo Alto Networks

Next-Generation Security PlatformsNext-Generation...

View more

אנטי וירוס ללא חתימות

שנה שניה בגרטנר במקום ראשון בחזון של אנטי וירוס ללא חתימות כולל...

View more

בלוג מידע

כאן יפורסמו חידושים בתחום אבטחת המידע

View more

גיבוי בענן

אחסון וגיבוי בענן מעניק לעסקים קטנים ובינוניים, לסניפים ולמשרדים...

View more