סיפור הצלחה

סיפורי הצלחה

כך הצלחנו להציל את המידע העסקי , לא נגענו


תיקון טעויות ברשת

חברה פיננסית מובילה שמשקיעה כספים לא מעטים על הגנה ברשת, התמודדה עם עומס אדיר על מסד הנתונים, מבלי למצוא פתרון לבעיה. נקראתי לבדוק את מערכות החברה, ואיתרתי חוק שנרשם במערכת בטעות- ללא בדיקה. בעבודה מהירה הטעות תוקנה- ולמערכת שלום.

המלצה של אלוואריון- אלעד אבני:

מושיק נותן שירות רציף אמין ומקצועי לחברה שלנו. אני שמח לומר כי הוא תמיד זמין לפתרון כל מצב שעולה, מכיר את המערכות בעל פה, ולכן פעמים רבות יכול לפתור מצב בשיחת טלפון קצרה, בעוד שבמקרים אחרים אנו צריכים להזמין אנשים למקום. ההיכרות העמוקה של מושיק עם המערכות גם בעל פה, חוסכת לנו זמן וכסף יקרים, מקצרת את זמני הטיפול באופן ברור, והפתרונות שהוא נותן הם תמיד מקצועיים, מהירים, תוך שליטה מוחלטת במערכות. מושיק לא חייב לשבת ליד מחשב. כל מה שהוא צריך כדי לסייע- הוא להיות ליד טלפון. וזה עבורנו, יתרון שלא יסולא בפז.

תקלה ב VMware

בחברה שלנו היתה בעיה של תקלות חוזרות ונשנות, שאף אחד לא הצליח למצוא את הפתרון להן. בצר לנו, קראתי למושיק אסתרין, בתקווה שהוא יוכל לגלות את מקור התקלה. לפעמים, מרוב רצון לאתר תקלה, אנשים שוכחים לבדוק את הנתונים הבסיסיים. בדיקה של מושיק העלתה כי השעונים של מערכת ה-VM ומערכות ההפעלה לא היו מסונכרנים. היה מדהים לגלות כיצד עניין כה פעוט, לא אותר במשך זמן רב כל כך, וגרם לתקלות חוזרות ונשנות. אני מודה למושיק על הטיפול המסור, ומעתה, קורא לו ראשון- לחסוך בזמן ובכסף.

Palo Alto Networks

Next-Generation Security PlatformsNext-Generation...

View more

אנטי וירוס ללא חתימות

שנה שניה בגרטנר במקום ראשון בחזון של אנטי וירוס ללא חתימות כולל...

View more

בלוג מידע

כאן יפורסמו חידושים בתחום אבטחת המידע

View more

גיבוי בענן

אחסון וגיבוי בענן מעניק לעסקים קטנים ובינוניים, לסניפים ולמשרדים...

View more